KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Dollarsedlar / tavlor 16123046
nr 1612 3046
Dollarsedlar / tavlor
4 st, Inramade, modell äldre, bland annat 1862, "Delstats dollar", yttermått inklusive ram: 14x24 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:46:09
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)